Reprografické služby

K tisku, kopírování a skenování využijte barevná multifunkční zařízení a speciální knižní skenery. Tiskárny a jeden ze skenerů naleznete v přízemí knihovny vedle návratového regálu, druhý knižní skener je k dispozici v počítačové studovně.

Pro využití reprografických služeb je nutné disponovat čipovou kartou (ISIC, ITIC, studentské karty, zaměstnanecké karty) a mít aktivovaný SUPO účet s vloženou hotovostí. Vklad je možný převodem na účet nebo platební kartou, případně na místě prostřednictvím bankovníku v prvním patře vestibulu fakulty. Tisknout můžete z počítačů v knihovně, z vlastního notebooku, z e-mailu nebo z webového rozhraní. Pro skenování můžete využít buď tiskárny nebo bezplatné knižní skenery, které jsou vhodné pro skenování většího množství dokumentů. Ovládat je můžete buď pomocí tlačítek, myší nebo nožním pedálem.

Aktivovat SUPO účet Ceník

Bez popisku

Návody

Tisk z počítače v knihovně

K tiskárně se přihlašujte pomocí ISIC karty nebo vygenerovaného PIN kódu.


Tisk z PC

Tisk z vlastního notebooku

V rámci MUNI je tisk z vlastního notebooku možný pouze na vybraných tiskárnách. Pro tisk z vlastního notebooku je nutné nainstalovat klienta.

Windows macOS Linux

Tisk z e-mailu a webového rozhraní

Mobilní tisk neumožňuje pokročilejší nastavení tisku a je možné tisknout pouze černobíle.

Mobilní tisk

Můžu tisknout za hotovost?

Ne, platbu za tisk v hotovosti nepřijímáme.

Můžu tisknout, i když nemám ISIC?

Pokud nemáte ISIC, je možné si pro tisk nechat vygenerovat PIN kód. Vygenerovaný PIN má platnost 24 hodin a pro přihlášení je nutné na dotykové obrazovce tiskárny vybrat přihlášení pomocí PINu.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info