PONDĚLÍ–ČTVRTEK

8–16

VYBRANÉ SOBOTY
9–13

Sobotní provoz v jarním semestru 2024 začíná 24. 2. a končí 18. 5. Zavřeno bude 2. 3., 30. 3., 6. 4., 27. 4. a 11. 5., kdy neprobíhá výuka.

Registrace externích čtenářů a absolventů provádíme po předchozí
e-mailové nebo telefonické domluvě.

O státních svátcích je knihovna zavřená. V době letních prázdnin je otevírací doba zkrácená. Aktuální informace naleznete v aktualitách.

Vypůjčení knih mimo otevírací dobu knihovny

Mimo otevírací dobu knihovny je možné využít službu e-prezenčka. Ta zpřístupňuje naskenované knihy, které si můžete vypůjčit kdykoliv z pohodlí vašeho domova po přihlášení pomocí UČO a primárního hesla.

Knihy můžeme v rámci ČR a SR zaslat poštou. Máte-li zájem o tuto službu, napište nám na vypujcky@econ.muni.cz.

Vracení knih mimo otevírací dobu knihovny

Knihy je možné vracet do biblioboxu, který je umístěn před hlavním vstupem do budovy. Vrácené knihy vám budou z účtu odečteny následující pracovní den. Vše o vracení knih naleznete v sekci Výpůjční služby.