Pozvánka na KnihKvíz

25. 9. 2023

Bez popisku

Chcete se seznámit s brněnskými knihovnami a službami, které nabízí? Víte třeba, že kromě univerzitních knihoven existují v Brně i Moravská zemská knihovna, Knihovna Jiřího Mahena, síť knihoven Akademie věd, muzejní knihovny, knihovny nemocnic, církevních organizací nebo knihovny soudů a dalších institucí? Odpolední program celé akce (od 16:00 do 19:00 hod.) bude věnován studentům vysokých škol a veřejnosti. V parku u Šelepky budou umístěny stánky jednotlivých knihoven, které zde budou prezentovat svou činnost. V 16:00 se pak uskuteční KnihKvíz, který bude vycházet z populárního formátu PubKvízu. Sestavte svůj tým se spolužáky z VŠ, kamarády a známé a zaregistrujte jej a přijďte si zahrát o zajímavé ceny a pobavit se s přáteli!

Veškeré informace o akci naleznete na webových stránkách: https://knihkviz.cz/

*Středisko vědeckých informací se tento rok bohužel aktivně neúčastní, akci ale plně podporujeme!

Přehled všech článků